Afscheid Renske en Sandra

Donderdag 06 december 2018
Helaas gaan we afscheid nemen van 2 van onze lieve mederksters Renske en Sandra. Zo'n 2,5 jaar geleden kwamen ze ons team versterken op het moment dat ik in verwachting was van Toby. Renske met name voor al het kantoorwerk wat Bas en ik samen deden en voor een aantal lessen en Sandra met name voor lessen, individuele begeleiding aan kinderen en het begeleiden van onze assisitent medewerkers (dagbesteding).
Inmiddels is er binnen het bedrijf het één en ander veranderd waardoor de werksituatie voor beide dames dermate anders is geworden waarop we samen in goed overleg hebben besloten dat Sandra en Renske een andere "Sprong" gaan maken.Renske gaat terug naar haar 'roots' in de achterhoek en Sandra is zich aan het orienteren op een baan in de zorg. 
Woensdag 12 december hebben we afscheid in de kantine van half 8 tot ongeveer half 10. Iedereen is welkom, (als je komt graag even een berichtje ivm de boodschappen). Sandra heeft veel van haar ruiters al ingelicht en afscheid nemen mag natuurlijk ook gewoon rondom de lessen gebeuren.

In januari zal ik de lessen van Sandra overnemen. Het 'kantoorwerk' doe ik weer samen met Bas. En voor de begeleiding van onze assistent medewerkers komt Lotte Hofs ons team verrsterken. 

Mochten er nog vragen zijn, dan horen wij het graag. 
Groetjes
Sanne   
Alle fotoalbums
p1030050.jpg
img_9773.jpg
beste-logo-rolstoelvriendelijk.jpg
1599824_1236803296347674_4540870827994931077_o.jpg
ponykamp.jpg
p3121587.jpg